Astro Poradenství

Astrologie je součástí sebepoznání lidstva od nepaměti. Zabývali se jí Egypťané, Chaldejci, Babylóňané, lidé z řad filosofů, lékařů a psychologů. Astrologie okouzlila významné osobnosti naší historie, jako jsou Johann Wolfgang Goethe či Carl Gustav Jung, který astrologii propojil s psychologií. Astrologie nám může pomoci rozpomenout si na to, kým opravdu jsme a s jakými talenty a vlastnostmi jsme se narodili.  Budeme-li sami sebe dobře znát, vědět proč reagujeme určitým způsobem na situace, které nám život přináší, pak nebude třeba, aby nám ostatní lidé tvrdě zrcadlili naše vlastní vzory, omezení a přesvědčení. Uvědomíme si, kdo jsme a kde leží náš potenciál.


HOROSKOP je energetický otisk naší duše. Je to záznam postavení planet v určitém čase a v určitém prostoru. Z horoskopu narození je možné vyčíst naše povahové rysy, zdravotní stav, životní energii, sklony a talenty. Každý známe své sluneční znamení, ale abychom se lépe poznali a pochopili více o sobě, musíme se podívat v jakých znameních a domech se  v době našeho narození nacházely ostatní planety. Pro výklad našeho horoskopu je důležité brát v úvahu postavení Luny, Merkuru, Marse, Venuše, Saturnu, Neptunu, Urana, Pluta a také to, jaké aspekty tyto planety vytvořily.

Podmínky a okolnosti našeho života nejsou náhodné, naopak jsou utvářeny  tak,  aby naplnily potřeby  naší Duše.

 

 PROČ NAVŠTÍVIT ASTROLOGA?

ASTROLOGICKÁ KONZULTACE vám pomůže zorientovat se ve vašem životě a ujasnit si kdo jste,  které hodnoty vyznáváte a jaké potřeby máte. Může vám pomoci rozpomenout si na poslání a úkoly, které se vaše Duše rozhodla naučit a zvládnout. Sebepoznání a uznání toho kým doopravdy jste, vede ke svobodě. Astrologie vám může pomoci poodhrnout závoj poznání a dovolit vám nahlédnout za oponu vašeho životního příběhu. Lidé nám do života nevstupují náhodně. Ve všech oblastech našeho života působí zákon rovnováhy, KARMA. Všechna naše setkání s druhými  mají svůj důvod a smysl. To, že ho nedokážeme vědomě rozpoznat, nevadí. Naše Duše ví, s kým je nutné pracovat na určitém tématu, jakých podmínek  je třeba, abychom pokročili ve svém duchovním vývoji. Někdy se nám podaří lehce vyřešit své problémy a zahojit bolestivé rány, ale jindy setrváváme ve starých návycích, v nedůvěře a bolesti a nevíme proč. Každý z nás někdy potřebuje pomoc druhých.  Možná jste v této situaci i vy. Chcete najít cestu k  plnohodnotnému, uspokojivému životu. Astrologie vám může pomoci najít odpovědi a správný směr.

Ke zpracování horoskopu potřebujeme znát datum, místo a přesný čas narození na hodinu a minutu. Čas narození se dá zjistit v porodnici nebo v záznamech matriky.
 

NABÍDKA ZPRACOVÁNÍ HOROSKOPŮ

HOROSKOP NAROZENÍ rozbor základních oblastí týkající se vašeho života, vztahů, práce, dětí, zdraví a majetku. Dozvíte se informace o vaší povaze, talentech, silných i slabých stránkách. Řekneme si, proč se vám v životě dějí určité věci a jakými tématy byste se měli zabývat a rozvíjet je.

OSOBNÍ HOROSKOP A ROZBOR AKTUÁLNÍ ŽIVOTNÍ SITUACE rozbor základních oblastí vašeho života, vztahů, práce, dětí, zdraví, majetku. Dozvíte se více o vaší povaze, kde jsou vaše talenty, silné i slabé stránky a jaké oblasti vašeho života volají po vaší pozornosti.

PARTNERSKÝ,  VZTAHOVÝ HOROSKOP srovnání dvou horoskopů může se jednat o osobní nebo obchodní partnerství. Tento horoskop napoví, jak by se mohly vyvíjet vzájemné vztahy, jaký je potenciál vztahu, výzvy a omezení.

……..